Kalendarz Google

Pszczółkowe kalendarium

Miło nam poinformować, że dla wygody Rodziców i Opiekunów naszych dzieci prowadzimy kalendarz wydarzeń ATE Pszczółka, który można subskrybować.

Kalendarz prowadzony jest w usłudze Google Calendar, która "zasilana" jest wydarzeniami z naszej strony WWW.

W kalendarzu są wprowadzane w miarę możliwości na bieżąco wydarzenia i urodziny dotyczące przedszkola i żłobka. Wydarzenia żłobkowe dodatkowo wyróżniane są literką [Ż] na początku.

 

Zainteresowanych zachęcamy do subskrybowania kalendarza i okresowego (min. raz na tydzień) aktualizowania - można go włączyć do aplikacji kalendarzowych na komputerach, tabletach czy smartfonach.

Ze względu na dużą różnorodność tych aplikacji nie jesteśmy w stanie pomóc technicznie w uruchomieniu kalendarza w każdej z nich. Dlatego poniżej podajemy adresy kalendarza publicznego, które można wykorzystać do zasubskrybowania kalendarza ATE Pszczółka.

 

 

 Aby zaimportować kalendarz ATE Pszczółka do swojego kalendarza Google Calendar:

  • po zalogowaniu się na swoje konto Google można kliknąć w link: dodaj kalendarz ATE Pszczółka

  • albo po zalogowaniu się na swoje konto Google i przejściu do Google Calendar - wykonać: "Dodaj kalendarz znajomego", wpisując identyfikator:

 

 

Aby dodać kalendarz ATE Pszczółka do swojej aplikacji kalendarzowej - można go zaimportować w formacie iCal - podając adres:

https://calendar.google.com/calendar/ical/pszczolka.mierzyn%40gmail.com/public/basic.ics

 

 UWAGA:

Domyślnie przypomnienia o wydarzeniach są wyłączane. Jeśli ktoś chciałby w zaimportowanym kalendarzu ustawić sobie przypomnienia do jakiegoś wydarzenia - powinien dokonać tego samodzielnie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31