O nas

image

Kim jesteśmy

Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka" powstała w Mierzynie w 2008 r. z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dającego poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. U nas dziecko będzie się czuło jak w domu, (choć nie zamierzamy konkurować z rodzicami), będzie rozwijało się intelektualnie, emocjonalnie i społecznie poprzez bogate środowisko bodźców i życie w grupie.

Punkt przedszkolny

Punkt Przedszkolny Akademii Twórczej Edukacji "Pszczółka" to najnowsza forma wspierania edukacji przedszkolnej, która powstała zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 10 stycznia 2008 r. w sprawie rodzajów innych form wychowania przedszkolnego, warunków tworzenia i organizowania tych form oraz sposobu ich działania.

Zgodnie z tym przepisem zasadniczą różnicą między punktem przedszkolnym a przedszkolem jest to, że Punkt może być przeznaczony dla małej grupy dzieci. Punkty są formami uzupełniającymi sieć przedszkolną, w których - jako pierwszoplanowe - realizowane są zadania edukacyjno-wychowawcze.
    
Placówka wpisana jest do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Gminy Dobra Szczecińska pod numerem 1/2012 od 1 września 2012 roku.
image
image

Nasza kadra

Nasza Akademia to grupa wykwalifikowanych nauczycieli pragnących w sposób odpowiedzialny i kreatywny, stworzyć przyjazną, rodzinną atmosferę, zapewniającą dzieciom jak najlepsze warunki do wszechstronnego rozwoju w poczuciu bezpieczeństwa i akceptacji. Tak jak każde przedszkole realizujemy program wychowania przedszkolnego zatwierdzony przez MEN.

Wykwalifikowana, kreatywna kadra młodych nauczycieli z doświadczeniem w pracy z dziećmi, odpowiednia baza, bogata oferta edukacyjna gwarantuje wysoki standard usług dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczych.

W przypadku pytań - prosimy o kontakt

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31