Aktywność ATE "Pszczółka"

Sprzątanie Świata
25 Wrz

Sprzątanie Świata

  • Czas: 25 Wrz, 2020 12:00 - 16:00
  • Miejsce: ATE Pszczółka

Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku włączamy się w akcję „Sprzątania Świata”. Tego dnia wszystkie przedszkolaki wraz z ciociami wyruszyły na wielkie porządkowanie naszej planety. Stajemy się małymi ekologami i uczymy,  jak dbać o nasze środowisko. Mamy nadzieję, że dzięki działaniom  zorganizowanych przez nauczycieli nasze przedszkolaki będą prawdziwymi miłośnikami przyrody.

Dzień Chłopaka
30 Wrz

Dzień Chłopaka

  • Czas: 30 Wrz, 2020 12:00 - 16:00
  • Miejsce: ATE Pszczółka

Dziś w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji odwiedziły nas przesłodkie zwierzątka z Alpakowego Gaju - Szczecin Wiejskie Podwórko. Dzieci miały przyjemność  pospacerować wraz z alpakami po przedszkolnym ogrodzie oraz karmić zwierzątka smakołykami przygotowanymi przez ich opiekunów. Dodatkowo dziewczynki przygotowały dla chłopców drobne upominki. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.

Bal Andrzejkowy
30 Lis

Bal Andrzejkowy

  • Czas: 30 Lis, 2020 12:00 - 16:00
  • Miejsce: ATE Pszczółka

Tradycyjnie, jak co roku w naszej „Pszczółce” odbył się magiczny Bal Andrzejkowy, każdy przedszkolak mógł zaprezentować swój strój, przygotowany specjalnie na tą okazję. Były tańce, przeplatane andrzejkowymi wróżbami. Między innymi lanie woskiem, dzięki któremu dzieci mogły  pobudzić swoją kreatywność, próbując zgadywać co przedstawiały figurki woskowe rozlane przez dzieci. Na zakończenie balu przedszkolaki udały się na słodki poczęstunek, przygotowany przez nasze ciocie.

Dzień Kobiet
08 Mar

Dzień Kobiet

  • Czas: 08 Mar, 2021 12:00 - 16:00
  • Miejsce: ATE Pszczółka

Dzień Kobiet to wyjątkowo ważny dzień dla każdej kobietki, tej dużej, małej i najmniejszej. Dnia 8 marca odbyła się uroczysta zabawa, podczas której chłopcy wręczyli dziewczynkom własnoręcznie wykonane prezenty oraz złożyli życzenia i zaśpiewali STO LAT!  Radosna atmosfera panowała w przedszkolu do końca dnia, a na buźkach dziewczynek gościł uśmiech od ucha do ucha.

Kalendarz